Ma 2019. december 12., csütörtök, Gabriella napja van. Holnap Luca és Otília napja lesz.

A házirend célja és feladata

A házirend állapítja meg a tanulói jogok és kötelességek gyakorlásával, valamint az iskola munkarendjével kapcsolatos rendelkezéseket. A házirendbe foglalt előírások célja biztosítani az iskola törvényes működését, az iskolai nevelés és oktatás zavartalan megvalósítását, valamint a tanulók iskolai közösségi életének megszervezését. Betartása és betartatása iskolánk minden tanulójának  (valamint a szülőknek) és dolgozójának joga és kötelessége.

A Házirendet az iskola igazgatója készíti el, a nevelőtestület fogadja el. Elfogatásakor, illetve módosításakor a diákönkormányzat és a szülői szervezet egyetértési jogot gyakorol.

A házirend letölthető innen.

Már csak
van hátra nyári szünetig.

Szavazások

Vakáció